банер.1
банер.2
банер

За насПУРИНО

Wuxi Purino International Trade Co, Ltd е професионален производител на електрични велосипеди и електрични скутери. Извезуваме во многу земји и региони, особено Северна Америка, ЕУ, Австралија, Јапонија, Јужна Америка, Блискиот Исток итн.Имаме квалификуван и извонреден тим за истражување и развој и ќе лансираме нов производ на секои шест месеци.Како ISO9001 сертифицирана фабрика, со CE, TUV сертификација на нашиот производ. Ние се придржуваме до принципот на ориентиран кон луѓето, научен менаџмент, квалитет на прво место…

Наша предност

 • Пурино со сите наши увозници ширум светот склучуваме меѓународен договор давајќи реална гаранција и помош, 9 години се занимаваме со електрични велосипеди и достигнавме гаранција од 1,5%Пурино со сите наши увозници ширум светот склучуваме меѓународен договор давајќи реална гаранција и помош, 9 години се занимаваме со електрични велосипеди и достигнавме гаранција од 1,5%

  Електричен велосипед

  Пурино со сите наши увозници ширум светот склучуваме меѓународен договор давајќи реална гаранција и помош, 9 години се занимаваме со електрични велосипеди и достигнавме гаранција од 1,5%

 • Од нашата компанија, можете да ја прилагодите нарачката како што сакате, а ние ќе го произведеме токму она што го нарачате, нудејќи ви ја најдобрата услуга во однос на квалитетот, перформансите, стилот и безбедноста на секоја компонента.Од нашата компанија, можете да ја прилагодите нарачката како што сакате, а ние ќе го произведеме токму она што го нарачате, нудејќи ви ја најдобрата услуга во однос на квалитетот, перформансите, стилот и безбедноста на секоја компонента.

  ЕЛЕКТРИЧЕН ДОСТАВ ЗА ВЕЛОСИПЕД

  Од нашата компанија, можете да ја прилагодите нарачката како што сакате, а ние ќе го произведеме токму она што го нарачате, нудејќи ви ја најдобрата услуга во однос на квалитетот, перформансите, стилот и безбедноста на секоја компонента.

 • Ја користиме најнапредната технологија, за постојано да го подобруваме квалитетот на производот.Така што нашите производи заземаат водечка позиција во својата класа.Ја користиме најнапредната технологија, за постојано да го подобруваме квалитетот на производот.Така што нашите производи заземаат водечка позиција во својата класа.

  Електричен скутер

  Ја користиме најнапредната технологија, за постојано да го подобруваме квалитетот на производот.Така што нашите производи заземаат водечка позиција во својата класа.

Производи
ЗатвориПУРИНО

Имаме квалификуван и извонреден тим за истражување и развој и ќе издаваме нов производ на секои шест месеци.

Топли производи

 • ПРОДАЖБА
  ЕЛЕКТРИЧЕН планински велосипед од 27,5 ИНЧИ 48V 750W

  ЕЛЕКТРИЧЕН планински велосипед од 27,5 ИНЧИ 48V 750W

  е-велосипедите го олеснуваат возењето почесто, одат понатаму и пристигнуваат во посвежа состојба кога го прават тоа!Без повеќе такси за паркирање, минимални трошоци за гориво и избегнување на преполн јавен превоз – лесно е да се види зошто повеќе луѓе го оставаат својот автомобил и се качуваат на електричен велосипед!Барате цврст, разновиден велосипед по прифатлива цена?MTB Sport ќе ве одведе таму без разлика дали сте на дневно возење до Уни или викенд авантура на патеки за планински велосипеди.Одлична вредност на сите...

 • ПРОДАЖБА
  Ретро велосипедски друмски тркачки велосипеди Електричен велосипед во средината на возењето

  Ретро велосипедски друмски тркачки велосипеди Електрични велосипеди Средно ...

  Систем на сопирачки Со цел да се обезбеди безбедност на секој возач при возење, приспособете ја механичката диск сопирачка на предното и задното тркало.Дури и ако е во влажно или студено време или во итни ситуации.може веднаш да обезбеди силна сила на сопирање на велосипедот.Исто така, има поставено брзо ослободување на предното тркало, лесно е да се отстрани предното тркало кога ви треба.Освен механичка диск сопирачка, може да се избере и механичка диск сопирачка.Дисплеј и управувач Со цел возачите да го знаат велосипедскиот велосипед р...

 • ПРОДАЖБА
  рекреативен трицикл на отворено наместо велосипед за да ги собереш децата

  рекреативен трицикл на отворено наместо велосипед...

  Превезете деца, кучиња и опрема со нашите омилени електрични карго велосипеди.Од трикови со предно оптоварување до долги опашки со непречено возење, достапен, но рафиниран електричен карго велосипед со прилагодени гуми кои ја подобруваат стабилноста и удобноста, додека пак го одржуваат товарот ниско и лесно се товари.товарниот електричен велосипед може да го промени начинот на кој го живеете вашиот живот.Бакнувајте збогум на вашиот теренец и будете се секој ден знаејќи дека вашиот велосипед ќе ви помогне да го доживеете секојдневното, но и величественото, во целосно н...

 • ПРОДАЖБА
  Електричен велосипед со двојна долга гума за маснотии на мопед

  Електричен велосипед со масна гума со две долги седишта m...

  За што е добар дебел велосипед?Дебелите велосипеди се одлични за луѓе кои навистина сакаат да истражуваат во дивината со својот велосипед.Преголемите гуми на дебели велосипеди го простуваат возењето над работи како што се корените на дрвјата и камењата, додека со нив можете дури и да возите велосипед по песок, снег и кал.Дали дебелите велосипеди се потешки за возење?Додека големите гуми на масни велосипеди им обезбедуваат на возачите дополнителна влечна сила, ова навистина доаѓа на сметка на тежината.Дебелите велосипеди се околу 15% потешки од планинските велосипеди и се околу двојно повеќе од ...

 • ПРОДАЖБА
  испорака на карго ebike ultra cargo ebike масти гума

  испорака на карго ebike ultra cargo ebike масти гума

  Преклопен столб на седиштето, лесно се вади батеријата.Kenda fat гума Големина 24×4,0 Tektro M300 дебеломер за сопирање, Едноделно алуминиумско бојче.Автоматско центрирање на дебеломер, прилагодување на влошки, автоматско прилагодување на аголот на подлогата преку лебдечки плочи.USB интерфејс Нов дизајн батерија за отстранливо шише со USB, Полнете го вашиот мобилен телефон каде било кога возите.KINGMETER J-LCD DISPLAY Класичен дизајн со патентирана структура БРЕНД URINO Електричен системски мотор Bafang хаб мотор 36v 250W ...