на За нас - Wuxi Purino International Trade Co., Ltd.
  • head_banner

За нас

Профил на компанијата

326223362

Wuxi Purino International Trade Co, Ltd е професионален производител на електрични велосипеди и електрични скутери. Извезуваме во многу земји и региони, особено Северна Америка, ЕУ, Австралија, Јапонија, Јужна Америка, Блискиот Исток итн.Имаме квалификуван и извонреден тим за истражување и развој и ќе лансираме нов производ на секои шест месеци.Како фабрика сертифицирана ISO9001, со CE, TUV сертификација на нашиот производ. Ние се придржуваме до принципот на ориентиран кон луѓето, научен менаџмент, квалитет на прво место, врвна услуга и се стремиме да донесеме висококвалитетни производи и услуги на нашите клиенти.Истовремено, заслужуваме да му обезбедиме на персоналот пространа и удобна работна средина, хумана грижа и динамичен натпреварувачки механизам.Постојано работиме со партнери во странство за да го подобриме влијанието на нашиот бренд.Со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочни деловни односи со сите вас.Ако сте заинтересирани за какви било производи, ве молиме слободно контактирајте со нас во секое време. Сите OEM и ODM проекти се достапни.Повелете да не посетите и да преговарате за соработка, ќе ја почувствувате нашата професионална технологија и топла услуга.

Обиколка на фабриката

WER1