banderolë.1
banderola.2
banderolë

Rreth NeshPURINO

Wuxi Purino International Trade Co, Ltd është një prodhues profesionist i biçikletave elektrike dhe skuterëve elektrikë. Ne eksportojmë në shumë vende dhe rajone, veçanërisht në Amerikën e Veriut, BE, Australi, Japoni, Amerikën e Jugut, Lindjen e Mesme, etj.Ne kemi një ekip të aftë dhe të jashtëzakonshëm R&D dhe do të lançojmë produkte të reja çdo gjashtë muaj.Si një fabrikë e certifikuar ISO9001, me certifikimin CE, TUV të produktit tonë. Ne i përmbahemi parimit të menaxhimit të orientuar nga njerëzit, shkencore, cilësia në radhë të parë…

Avantazhi ynë

 • Purino me te gjithe importuesit anembane botes ne bejme nje kontrate nderkombetare duke dhene garanci dhe asistence reale, ne biznesin e biçikletave elektrike kemi 9 vite dhe kemi arritur garancine 1.5%Purino me te gjithe importuesit anembane botes ne bejme nje kontrate nderkombetare duke dhene garanci dhe asistence reale, ne biznesin e biçikletave elektrike kemi 9 vite dhe kemi arritur garancine 1.5%

  Biçikletë elektrike

  Purino me te gjithe importuesit anembane botes ne bejme nje kontrate nderkombetare duke dhene garanci dhe asistence reale, ne biznesin e biçikletave elektrike kemi 9 vite dhe kemi arritur garancine 1.5%

 • Nga kompania jonë, ju mund ta personalizoni porosinë sipas dëshirës, ​​dhe ne do të prodhojmë pikërisht atë që ju porositni, duke ju ofruar shërbimin më të mirë për sa i përket cilësisë, performancës, stilit dhe sigurisë së secilit komponent.Nga kompania jonë, ju mund ta personalizoni porosinë sipas dëshirës, ​​dhe ne do të prodhojmë pikërisht atë që ju porositni, duke ju ofruar shërbimin më të mirë për sa i përket cilësisë, performancës, stilit dhe sigurisë së secilit komponent.

  AKSESOR ELEKTRIKE BIÇIKLEKTEVE

  Nga kompania jonë, ju mund ta personalizoni porosinë sipas dëshirës, ​​dhe ne do të prodhojmë pikërisht atë që ju porositni, duke ju ofruar shërbimin më të mirë për sa i përket cilësisë, performancës, stilit dhe sigurisë së secilit komponent.

 • Ne përdorim teknologjinë më të avancuar, për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë e produktit.Kështu që produktet tona të zënë një pozitë udhëheqëse në klasën e saj.Ne përdorim teknologjinë më të avancuar, për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë e produktit.Kështu që produktet tona të zënë një pozitë udhëheqëse në klasën e saj.

  Skuter Elektrik

  Ne përdorim teknologjinë më të avancuar, për të përmirësuar vazhdimisht cilësinë e produktit.Kështu që produktet tona të zënë një pozitë udhëheqëse në klasën e saj.

Produktet
Nga afërPURINO

Ne kemi ekip të aftë dhe të jashtëzakonshëm R&D dhe do të nxjerrim produkte të reja çdo gjashtë muaj.

Produkte të nxehta

 • SHITJE
  Biciklete malore ELEKTRIKE 27,5 INCH 48V 750W

  Biciklete malore ELEKTRIKE 27,5 INCH 48V 750W

  EBikes e bëjnë më të lehtë ngasjen më shpesh, shkoni më tej dhe arrini në një gjendje më të freskët kur e bëni!Pa më tarifa parkimi, kosto minimale të karburantit dhe duke shmangur transportin publik të mbushur me njerëz - është e lehtë të kuptosh pse më shumë njerëz po lënë makinën e tyre pas dhe hipin në një Biçikletë Elektrike!Po kërkoni një biçikletë të fortë dhe të gjithanshme me një çmim të përballueshëm?MTB Sport do t'ju çojë atje nëse jeni në një udhëtim të përditshëm në Uni ose në një aventurë fundjave në shtigjet e biçikletave malore.Një vlerë e madhe të gjitha -...

 • SHITJE
  Biçikleta Retro Bike Racing Road Bike Electric Bike Mid Drive

  Biçikleta Retro Racing Road Bike Bike Elektrike Mid ...

  Sistemi i frenave Për të garantuar sigurinë e çdo kalorësi në ngasje, përdorni frenat me disk mekanik në rrotën e përparme dhe të pasme.Edhe nëse në mot të lagësht ose të ftohtë ose në situata emergjente.mund të sigurojë menjëherë një forcë të fortë frenimi për biçikletën.Ekziston gjithashtu një vendosje e lëshimit të shpejtë në rrotën e përparme, është e lehtë të hiqni rrotën e përparme kur keni nevojë.Përveç frenave mekanike të diskut, mund të zgjidhet frena mekanike e diskut.Ekrani dhe timoni Në mënyrë që kalorësit të njohin biçikletën r...

 • SHITJE
  biçikleta me tri biçikleta rekreative në natyrë për të marrë fëmijët

  Triçikleta rekreative në natyrë në vend të biçikletës...

  Transportoni fëmijë, qen dhe pajisje me biçikletat tona të preferuara të ngarkesave elektrike.Nga trikotazhet me ngarkesë të përparme deri te bishtat e gjatë me kalërim të qetë, një biçikletë mallrash elektrike e përballueshme, por e rafinuar me goma të personalizuara që përmirësojnë stabilitetin dhe komoditetin, ndërkohë që mbajnë ngarkesën të ulët dhe të lehtë për t'u ngarkuar.një biçikletë elektrike me ngarkesë mund të ndryshojë mënyrën se si jetoni jetën tuaj.Puthni lamtumirë SUV-në tuaj dhe zgjohuni çdo ditë duke e ditur se biçikleta juaj do t'ju ndihmojë të përjetoni të zakonshmen, si dhe të mrekullueshmen, në një...

 • SHITJE
  Biçikletë elektrike me biçikletë biçikletë me goma të dyfishta të gjata

  Biçikletë elektrike me gomë të trashë të dyfishtë të gjatë m...

  Për çfarë është e mirë një biçikletë e trashë?Biçikletat e majme janë të shkëlqyera për njerëzit që duan vërtet të eksplorojnë natyrën me biçikletën e tyre.Gomat e mëdha të biçikletave të majme e bëjnë kalërimin mbi gjëra të tilla si rrënjët e pemëve dhe gurët të falin, ndërkohë që mund të çikloni edhe në rërë, borë dhe baltë me to.A janë më të vështira për të ngarë biçikletat e shëndosha?Ndërsa gomat e mëdha të biçikletave të majme u ofrojnë kalorësve tërheqje shtesë, kjo vjen në kurriz të peshës.Biçikletat e majme janë rreth 15% më të rënda se biçikletat malore dhe janë rreth dyfishi i peshës...

 • SHITJE
  dorëzimi i ngarkesave goma e dhjamit ebike ultra cargo ebike

  dorëzimi i ngarkesave goma e dhjamit ebike ultra cargo ebike

  Shtylla e sediljes së palosshme, e lehtë për t'u hequr baterinë.Goma me yndyrë Kenda Madhësia 24×4.0 Tektro M300 kaliper frenash, boy alumini një copë.Përqendrimi automatik i kaliperit, rregullimi i jastëkëve, këndi automatik i jastëkëve Rregullimi nëpërmjet pllakave lundruese.Ndërfaqja USB Bateria e heqshme e shisheve me dizajn të ri me USB, Karikoni telefonin tuaj celular kudo kur jeni duke hipur.KINGMETER J-LCD DISPLAY Dizajn klasik me strukturë të patentuar MARKA URINO Motor elektrik me sistem Bafang Motor me qendër 36v 250W ...