Rreth nesh - Wuxi Purino International Trade Co., Ltd.
  • koka_banderolë

Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

326223362

Wuxi Purino International Trade Co, Ltd është një prodhues profesionist i biçikletave elektrike dhe skuterëve elektrikë. Ne eksportojmë në shumë vende dhe rajone, veçanërisht në Amerikën e Veriut, BE, Australi, Japoni, Amerikën e Jugut, Lindjen e Mesme, etj.Ne kemi një ekip të aftë dhe të jashtëzakonshëm R&D dhe do të lançojmë produkte të reja çdo gjashtë muaj.Si një fabrikë e certifikuar ISO9001, me certifikimin CE, TUV të produktit tonë. Ne i përmbahemi parimit të orientimit drejt njerëzve, menaxhimit shkencor, cilësisë së pari, shërbimit suprem dhe përpiqemi të sjellim produkte dhe shërbime me cilësi të lartë për klientët tanë.Në të njëjtën kohë, ne e meritojmë veten t'i sigurojmë stafit ambient pune të bollshëm dhe komod, kujdes human dhe mekanizëm dinamik konkurrence.Ne punojmë vazhdimisht me partnerë jashtë shtetit për të rritur ndikimin e markës sonë.Ne mezi presim të krijojmë marrëdhënie biznesi afatgjatë me të gjithë ju.Nëse jeni të interesuar për ndonjë produkt, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni në çdo kohë. Të gjitha projektet OEM dhe ODM janë në dispozicion.Mirë se vini të na vizitoni dhe të negocioni për bashkëpunim, do të ndjeni teknologjinë tonë profesionale dhe shërbimin e ngrohtë.

Turne në fabrikë

WER1