Biçikletë elektrike që shpaloset me gomë të modës dhe elegante për të rritur - Wuxi Purino International Trade Co., Ltd.
  • koka_banderolë

Biçikletë elektrike që shpaloset goma e trashë dhe elegante për të rritur

MOTORI BAFANG

BATERIA LI-ION

INTERGROHET PLASKËN E PAS ME DRITË FLASH/GARDHËN E SHUMIT

EKRANI INTELEGJENT LCD 5 SHPEJTËSI ME EKRAN

KONTROLLER INTELIGJENT I VALËS SË SHENJËS

AC 100V-240V 2AMPS


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Një biçikletë e trashë është mjeti i përsosur për të zgjatur sezonin tuaj të vozitjes nëse jetoni aty ku ka borë ose lagësht, ose ku ngasja e një biçiklete mali me goma të zakonshme është e kotë, jo argëtuese dhe mund të dëmtojë shtigjet.Biçikletat e majme janë gjithashtu shumë funksionale për paketimin e biçikletave dhe për ngasjen në rërë, sepse gomat më të mëdha që funksionojnë me presion të ulët notojnë mbi sipërfaqe të buta.Dhe ata qetësojnë udhëtimin tuaj edhe në një kornizë pa pezullim.

1Purino+Elegance yndyrë
p1

DRITË LED PARA

Leva e frenave Tektro EL550/555 e integruar me zile

EKRANI INTELEGJENT LCD me 5 SHPEJTËSI ME EKRAN

MOTORI BAFANG HUB

Bafang është një motor i markës, dhe ndjen shumë më tepër fuqi nga motori.

EKRANI INTELEGJENT LCD me 5 SHPEJTËSI ME EKRAN

2Purino+Elegance yndyrë+ekran
3Purino+Elegance yndyrë+dritë LED e përparme

DRITË LED PARA

Dritë LED me ndriçim më të lartë, ruajtje të energjisë dhe mbrojtje të mjedisit, konsum të ulët

MOTORI BAFANG HUB

Motori Bafang pa furçë 500 W me shpejtësi të lartë, duke i bërë kalërimit më shumë ndjenjë shpejtësie dhe forcë

4Purino+Elegance yndyrë+motor qendër
MARKA: PURINO
Sistemi elektrik
motorike Motori i shpërndarësit Bafang
bateri Bateri Li-jon
PAS/mbytje integroni tabelën PAS me dritën e blicit/mbytëse me gishtin e madh
shfaqja Ekran LCD inteligjent 5 shpejtësi me ekran
kontrollues Kontrollues inteligjent i valës së shenjës Lishui
karikues AC 100V-240V 2 amper
sistemi barake
frenim Frena e diskut teknik para dhe e pasme Tektro M300
levë e frenave Leva e frenave Tektro EL550/555 e integruar me zile
ingranazhet dhe kamionçinë
transportues shiritash Shimano Altus 7 shpejtësi
ingranazhet Shimano 7 shpejtësi
ndërruesi Shimano 7 shpejtësi
komponentë të tjerë kryesorë
kornizë Aliazh Al 6061
gomë 24X4.0
zinxhir KMC
pirun e përparmë pirun i ngurtë aliazh
shtylla e sediljes Aliazh alumini
baltrojtës baltë të plotë aliazh
zgarë e pasme në dispozicion
drita LED e përparme Drita e përparme LED
paraformancës
varg 50 km nga PAS, 30 km me mbytje
koha e karikimit 5-6 orë
shpejtesi maksimale 25 km BE
madhësia e paketimit 155x35x80cm 58pcs/20ft 132pcs/40ft
ngarkesa maksimale 120 kg

  • E mëparshme:
  • Tjetër: