Biçikleta malore me goma të yndyrshme të automjeteve elektrike me litium - Wuxi Purino International Trade Co., Ltd.
  • koka_banderolë

Biçikletë malore elektrike me gomë të yndyrshme të automjeteve elektrike me litium

Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë Stili: Shumëfunksional

Numri i modelit: PASSENGER Ingranazhet: 7 Shpejtësia

Gama për fuqi: 31 – 60 km Materiali i kornizës: Aliazh alumini

Madhësia e rrotës: 20″ Shpejtësia maksimale: 30-50 km/h

Tensioni: Furnizimi me energji 36 V: Bateri litium


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Çfarë është një biçikletë e shëndoshë?

Biçikletat e majme janë biçikleta jashtë rrugës me goma të mëdha me përmasa katër deri në pesë inç të gjera.Edhe pse të ngjashme me biçikletat malore në shumë mënyra, gomat e tyre të gjera me presion të ulët sigurojnë tërheqje shtesë gjatë ngasjes, që do të thotë se ato mund të përballen me terrene tipike të vështira, si balta, rëra dhe bora.

Të dhjamit (siç njihen me dashuri) në thelb mund të përballojnë kushtet e vështira të vozitjes në të cilat biçikletat e tjera vërtet kanë vështirësi. Përveçse kanë goma që janë rreth dy herë më të gjera se ato të një biçiklete malore, biçikletat e majme ngasin me një presion të ulët të gomave rreth 5-15 PSI, që e bën kalimin mbi pengesa (p.sh. rrënjët e pemëve) shumë më falëse.

3Purino +Yndyrore
1 Frena hidraulike Purino + Fatty +

frenat hidraulike

Sistemi i frenave të diskut të përparmë dhe të pasmë bën një kontroll më të mirë dhe jetëgjatësi më të madhe të sistemit të frenimit të biçikletës elektronike.

MOTORI BAFANG HUB

Kjo biçikletë elektrike vjen me një motor 250w që rrit shtytjen, është e lehtë të arrish një shpejtësi maksimale 30-50 km/h në rrugë dhe rrugë të sheshtë.Nëse keni nevojë të ecni në rrugë kodrinore malore, shtigje të thyera, mund të zgjidhen motorët elektrikë 350w dhe 500w, të cilët gjithmonë ofrojnë fuqi të mjaftueshme për kalorësit për të përmbushur nevojat tuaja për çiklizëm.

2 Motor Purino + Fatty + Bafang
MARKA: PURINO
Sistemi elektrik
motorike Motori i shpërndarësit Bafang
bateri Bateri Li-jon
PAS/mbytje integroni tabelën PAS me dritën e blicit/mbytëse me gishtin e madh
shfaqja Ekran LCD inteligjent 5 shpejtësi me ekran
kontrollues Kontrollues inteligjent i valës së shenjës Lishui
karikues AC 100V-240V 2 amper
sistemi barake
frenim Frena e diskut teknik para dhe e pasme Tektro M300
levë e frenave Leva e frenave Tektro EL550/555 e integruar me zile
ingranazhet dhe kamionçinë
transportues shiritash Shimano Altus 7 shpejtësi
ingranazhet Shimano 7 shpejtësi
ndërruesi Shimano 7 shpejtësi
komponentë të tjerë kryesorë
kornizë Aliazh Al 6061
gomë Kenda 26X4.0
zinxhir KMC
pirun e përparmë pirun i ngurtë aliazh
shtylla e sediljes Aliazh alumini
baltrojtës baltë të plotë aliazh
zgarë e pasme në dispozicion
drita LED e përparme Drita e përparme LED
paraformancës
varg 50 km nga PAS, 30 km me mbytje
koha e karikimit 5-6 orë
shpejtesi maksimale 25 km BE
madhësia e paketimit 155x35x80cm 50pcs/20ft 132pcs/40ft
ngarkesa maksimale 120 kg
Personalizo pjesët
shfaqja LED/LCD
frenim mekanike/hidraulike
komplet ingranazhesh Shpejtësia 7/8
shalë dhe kapje e zezë/kafe
drita e përparme e vogel e madhe
ngjyra e kornizës Bojë YS

  • E mëparshme:
  • Tjetër: