Biçikleta me tri biçikleta rekreative në natyrë në vend të biçikletës për të marrë fëmijët - Wuxi Purino International Trade Co., Ltd.
  • koka_banderolë

biçikleta me tri biçikleta rekreative në natyrë për të marrë fëmijët

MOTORI BAFANG HUB

BATERIA LI-ION

INTERGROHET PLASKËN E PAS ME DRITË FLASH/GARDHËN E SHUMIT

EKRANI INTELEGJENT LCD 5 SHPEJTËSI ME EKRAN

KONTROLLER INTELIGJENT I VALËS SIGN LISHUI

AC 100V-240V 2AMPS


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Transportoni fëmijë, qen dhe pajisje me biçikletat tona të preferuara të ngarkesave elektrike.Nga trimat me ngarkesë të përparme deri te bishtat e gjatë me kalërim të qetë,

Një biçikletë mallrash elektrike e përballueshme, por e rafinuar me goma të personalizuara që përmirësojnë stabilitetin dhe rehatinë, ndërkohë që mbajnë ngarkesën të ulët dhe të lehtë për t'u ngarkuar.

3 Purino+ yndyrë Harley
2 Purino+ yndyrë Harley

një biçikletë elektrike me ngarkesë mund të ndryshojë mënyrën se si jetoni jetën tuaj.Puthni lamtumirë SUV-në tuaj dhe zgjohuni çdo ditë duke e ditur se biçikleta juaj do t'ju ndihmojë të përjetoni të zakonshmen, si dhe të mrekullueshmen, në një dritë krejtësisht të re.Lërini fëmijët te portat e shkollës dhe nisuni për të përfunduar dyqanin tuaj të përjavshëm, pa humbur kohë në trafik dhe falë ndihmës nga motori elektrik, nxitoni ta bëni këtë.

A janë biçikletat e majme të mira për fillestarët?

Biçikletat e majme janë të mira për fillestarët, sepse ato falin shumë nëse kaloni me biçikletë mbi terrene me gunga ose të paqëndrueshme.Megjithatë, biçikletat e majme janë biçikleta të ngadalta dhe të rënda, dhe kështu mund të kërkojnë më shumë përpjekje për të pedaluar.

Nëse vendosni të blini një biçikletë të trashë apo jo, duhet të varet kryesisht nga lloji i sipërfaqeve ku planifikoni të ecni me biçikletë.Në përgjithësi, biçikletat e majme nuk janë biçikleta të mira për udhëtarët (përveç nëse jetoni diku që ju kërkon të çikloni shumë mbi rërë ose borë).

1Purino+ yndyrë Harley
MARKA: PURINO
Sistemi elektrik
motorike Motori i shpërndarësit Bafang
bateri Bateri Li-jon
PAS/mbytje integroni tabelën PAS me dritën e blicit/mbytëse me gishtin e madh
shfaqja Ekran LCD inteligjent 5 shpejtësi me ekran
kontrollues Kontrollues inteligjent i valës së shenjës Lishui
karikues AC 100V-240V 2 amper
sistemi barake
frenim Frena e diskut teknik para dhe e pasme Tektro M300
levë e frenave Leva e frenave Tektro EL550/555 e integruar me zile
ingranazhet dhe kamionçinë
transportues shiritash Shimano Altus 7 shpejtësi
ingranazhet Shimano 7 shpejtësi
ndërruesi Shimano 7 shpejtësi
komponentë të tjerë kryesorë
kornizë Aliazh Al 6061
gomë Kenda 26X4.0
zinxhir KMC
pirun e përparmë pirun i ngurtë aliazh
shtylla e sediljes Aliazh alumini
baltrojtës baltë të plotë aliazh
zgarë e pasme në dispozicion
drita LED e përparme Drita e përparme LED
paraformancës
varg 50 km nga PAS, 30 km me mbytje
koha e karikimit 5-6 orë
shpejtesi maksimale 25 km BE
madhësia e paketimit 165x35x80cm 50pcs/20ft 132pcs/40ft
ngarkesa maksimale 120 kg
Personalizo pjesët
shfaqja LED/LCD
frenim mekanike/hidraulike
komplet ingranazhesh Shpejtësia 7/8
shalë dhe kapje e zezë/kafe
drita e përparme e vogel e madhe
pirun e përparmë suspension/ pirun me dy susta
madhësia dhe ngjyra e gomave mur i zi/bardhë (mal/mëndafsh)
ngjyra e kornizës Bojë YS

  • E mëparshme:
  • Tjetër: